Rádi Vám pomůžeme s řešením financování Vašeho nového bytu, rodinného domu, stavebního pozemku nebo s rekonstrukcí Vaší stávající nemovitosti.

Pomůžeme vám vybrat úvěrový produkt či kombinaci produktů, který bude nejvýhodnější vzhledem k Vašim konkrétním potřebám.Provedeme vás celým procesem vyřízení úvěru.
Vy poskytnete pouze nejnutnější doklady ohledně Vaší osoby a Vašeho příjmu a přijdete podepsat úvěrové smlouvy.
Získáte kompletní informace o produktech hypotéčních bank (např. CS, HYPOTÉČNÍ BANKA, ČSOB, KB ) a stavebních spořitelen ( ČESKOMORAVSKÁ SS). Umíme profinancovat i koupi družstevního bytu! Pomůžeme Vám s refinancováním hypotéky. Nahradíte starý úvěr novým. Vzhledem k tomu, že tržní situace se stále vyvíjí, získáte výhodnější podmínky, nižší úrok a nižší splátky. Upravit můžete i délku splácení či pravidla mimořádných splátek.

Máte-li jakékoliv dotazy, obraťte se na nás. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat a rádi Vám pomůžeme s řešením financování Vašeho nového bydlení.

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Váš dotaz

Pojištění domácností, bytů, rodinných domů a dalších nemovitostí před hrozícími údálostmi např. přírodní živel, poškození, odcizení nebo vandalismus.

Spolupracujeme s předními českými pojišťovnami Kooperativa, ČSOB, Uniqa.Jsme oficiální partneři a proto jsme schopni sjednat pojištění jakékoli nemovitosti s výraznou slevou přímo v naší kanceláři.

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Váš dotaz

REALITNÍ MAKLÉŘ/KA PRO OBLAST MLADÁ BOLESLAV A OKOLÍ

Požadujeme: obchodní talent,dobré komunikační schopnosti
Nabízíme:možnost nadstandardních příjmů,zaškolení v oboru realit ,administrativní a marketingovou podporu.

Přijímáme vhodné kandidáty i bez praxe.
Kontakt: lasek@realitykl.cz, tel 737 916 392, nebo vyplňte formulář viz odkaz níže.

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Váš dotaz

Zaplatíme Vám za tip na prodej nemovitosti,nebo za kontakt na kupujícího,který povede k realizaci obchodu.

Pokud máte nějaký tip neváhejte nás kontaktovat na tel. číslech 739 513 386 a 737 916 392 nebo pomcí formuláře viz níže.

Děkujeme

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Váš dotaz

Prodáváte nemovitost a nevíte si rady s prodejní cenou Vaší nemovitosti?Navštívíme Vás do 24 hodin a zdarma oceníme tržní hodnotu nemovitosti.

Přemýšlíte, jakou reálnou tržní cenu má vaše nemovitost? Využijte zdarma možnosti ocenění nemovitosti zkušeným makléřem, který se dobře vyzná ve vaší oblasti a umí tedy poměrně přesně odhadnout skutečnou cenu vaší nemovitosti.V případě Vašeho zájmu ohledně ocenění nemovitosti vyplňte formulář viz odkaz níže.Děkujeme Vaše REALITY K+L

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Váš dotaz

PENB je potřeba u těchto nemovitostí:

*Rodinné domy s č.p.
*Chalupy s č.p.
*Chaty s č.e. ( pokud se užívají více jak 3 měsíce v roce ) .
*Administrativní budovy, hotely.
*Budovy, které jsou případně zbořené, ale mají č.p.
*Byty ,zde je povinnost BD nebo SVJ mít zpracovaný PENB na celý bytový dům.
*Pronájem komerčních objektů.Pronájem RD a bytů

PENB není potřeba u těchto nemovitostí :

*Budovy s plochou energeticky vztažnou (=započítávají se do půdorysů i obvodové stěny) méně než 50m2.
*Budovy v památkové zóně.
*Budovy pro náboženské účely.
*Budovy pro rodinnou rekreaci, pokud je užívána méně než 3měsíce v roce .
*Při převodu družstevního podílu .
*Nemovitosti, které vlastník nabyde smlouvou dědickou, darovací. .
*Budovy postavené před rokem 1947 zde také není potřeba PENB, ale podmínkou je, že na nemovitosti neproběhla žádná zásadní rekonstrukce a ani jedna strana (prodávající a kupující) průkaz nepožadují. Toto musí být zmíněno v kupní smlouvě.

Takzvané průkazy energetické náročnosti mají sloužit jako informace pro kupující či nájemce, kteří podle nich zjistí provozní náklady na energie.Kdo bude nabízet bez PENB nemovitost,může po varováních od státní energetická inspekce dostat pokutu až dvě stě tisíc korun!

Máte-li jakékoliv dotazy,nebo potřebujete vypracovat energetický průkaz pro Vaší nemovitost, obraťte se na nás! Po vyplnění formuláře odešlete své dotazy našim specialistům. Co nejdříve Vás budou kontaktovat a rádi Vám pomohou.

.

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Váš dotaz

Pokud kupujete nemovitost a nechcete se dočkat nemilých překvapeni je tato služba právě pro Vás!

Při koupi nemovitosti existují skryté závady , které nelze na první pohled odhalit a jejichž odstranění mnohonásobně převyšuje vámi připravený rozpočet.Dovolujeme si Vám s naším certifikovaným partnerem nabídnout kompletní inspekci nemovitosti. Inspektor absolvuje pouze jednu prohlídku a vypracuje komplexní zprávu s fotografiemi a skutečným popisem stavu kontrolované nemovitosti.

Máte-li jakékoliv dotazy, obraťte se na nás! Po vyplnění formuláře odešlete své dotazy našim specialistům. Co nejdříve Vás budou kontaktovat a rádi Vám pomohou.

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Váš dotaz

Home staging- zvýšení atraktivity prodávané nemovitosti pro potencionální zájemce.

Home staging je příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Na rozdíl od interiérového designu, který je zaměřen na vlastní domov nebo firemní prostory, Home staging se zaměřuje na nemovitosti určené k prodeji nebo pronájmu. Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců a to především sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a barevně sladěných doplňků, nastavení osvětlení a odstranění všech negativních elementů, které by mohli potenciálnímu zájemci ztížit představu, že by právě tady mohl bydlet.

Máte-li jakékoliv dotazy, obraťte se na nás! Po vyplnění formuláře odešlete své dotazy našim specialistům. Co nejdříve Vás budou kontaktovat a rádi Vám pomohou.

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Váš dotaz

Prodáváte, nebo pronajímáte svoji nemovitost a nemáte zajištěné právní služby?Jsme schopni zabezpečit kompletní právní servis za velice přijatelné ceny!

V případě Vašeho zájmu o právní konzultaci nás neváhejte kontaktovat viz formulář níže.

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Váš dotaz

Nově v nabídce

Pronájem, byt 3+kk se zahradou a p...

Středočeský kraj

20.000 Kč / měs.

Prodej, dům, Libochovice, Koštice...

Ústecký kraj

1.850.000 Kč

Prodej, byt - ateliér 1+kk, Praha ...

Hlavní město Praha

4.495.000 Kč

Prodej, stavebního pozemku, Budyně...

Ústecký kraj

2.870.000 Kč

Pronájem, byt 3+kk, Praha - Žižkov...

Hlavní město Praha

15.000 Kč / měs.