Realitní komora České republiky

Prodej, stavební pozemek, Ledčice, Roudnice nad Labem

Ledčice 1762
Cena pozemku
2 900 / m2 Včetně provize
Kontakt makléře
Pavlína Kašičková
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji rovinatý stavební pozemek o rozloze 900 m2, který se nachází v blízkosti centra obce Ledčice, okres Mělník.

Inženýrské sítě: obecní vodovod a plyn jsou přivedeny na hranici pozemku, elektřina je cca15m2 od hranice pozemku. Odpady nutno řešit čističkou odpadních vod. K pozemku vede zpevněná obecní komunikace. Na pozemku lze realizovat stavbu rodinného domu s patrem nebo s obytným podkrovím.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškeré potřebné občanské vybavení, které obec Ledčice poskytuje, včetně obecního úřadu, obchodu, školy, mateřské školy, pošty a zastávek autobusu. Kompletní občanská vybavenost je také snadno dosažitelná v nedalekých městech Mělník a Roudnice nad Labem. Kromě toho je rychlý přístup na dálnici D8 směrem do Prahy a Ústí nad Labem.

Pokud máte zájem o stavbu nového rodinného domu, rádi Vám nabídneme naši pomoc a poradenství. Tento pozemek je volný po dohodě. Financování nemovitosti můžeme pro vás zajistit s výhodnými úrokovými sazbami a maximální rychlostí při vyřízení úvěru. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléřku.

Parametry nabídky

Lokalita Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky1762
Datum aktualizace17.06.2024
Umístění objektuCentrum obce
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěVodovod, elektřina
DopravaDálnice, silnice, autobus
Komunikace 
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2900
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
fullname: phone: lname:
Poloha zadaná inzerátem je obec